Τελευταία Νέα

Διεκόπη στο 60’ στο ματς Αυλωνάρι – Ταμυναϊκός λόγω έντονης βροχόπτωσης- Μετά από συνεννόηση η διεξαγωγή του 30 λεπτου

Ένα σημαντικό παιχνίδι για το κύπελλο ανάμεσα στην ομάδα του Αυλωναρίου και τον Ταμυναϊκό διεκοπη στο 60 σήμερα το μεσημέρι στο γήπεδο του Αυλωναρίου Νίκος Κούκης εξαιτίας της έντονης βροχόπτωσης.

Το παιχνίδι ξεκίνησε κανονικά στις 3:30 το μεσημέρι της Τετάρτης με τους φιλοξενούμενους να κάνουν το 2-0 με γκολ που έβαλαν οι Ραμπαβήλας και Κωτσής.

Σύμφωνα με πληροφορίες ο διαιτητής του αγώνα κ. Βελέντζας σταμάτησε τον αγώνα στο 60 λεπτό με σκοπό να κοπάσει η βροχή και να συνεχιστεί το παιχνίδι. Κάτι που δεν κατέστη εφικτό και έτσι μετά από συνεννόηση των δύο ομάδων θα πραγματοποιηθεί η τελική φάση του αγώνα.

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 26 Οκτωβρίου 2017 20:34