bannerlive

Τελευταία Νέα

Βάκα: Το εκλογικό αυτό γραφείο θα είναι ανοιχτό για όλους τους πολίτες- Παρουσίασε τους υποψηφίους του συνδυασμού στα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου στη Χαλκίδα

«Στόχος είναι το γραφείο αυτό να μην αποτελέσει ένα τυπικό εκλογικό κέντρο. Για το λόγο αυτό θα είναι ανοικτό στους πολίτες όλης της Χαλκίδας, ακόμα και σε αυτούς που έχουν επιλέξει διαφορετικό συνδυασμό» δήλωσε μεταξύ άλλων στην ομιλία της η υποψήφια Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα και συνέχισε: « Θέλουμε να ακούσουμε τις προτάσεις και τις ανησυχίες τους για την πόλη και να τους ενημερώσουμε, από την πλευρά μας, για τα βασικά σημεία του προγράμματός μας. Φιλοδοξούμε να γίνει σημείο συνάντησης».

Τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου πραγματοποιήθηκαν το βράδυ της Παρασκευής στη Χαλκίδα όπου παραβρέθηκαν και οι 177 υποψήφιοι σύμβουλοι του συνδυασμού «Αλλάζουμε». Με το δρόμο βέβαια μπροστά από το εκλογικό να γεμίζει από τους υποψηφίους και τα συγγενικά και φιλικά τους πρόσωπα.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Δημοτική Ενότητα Χαλκίδας:

  1. Αϊδίνη Ελένη, Τεχνολόγος Μηχανικός Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας -Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Χαλκιδέων
  2. Αλεξίου Γεώργιος, Ιατρός – Καρδιολόγος
  3. Αφράτης Αντώνιος, Συνταξιούχος Ο.Τ.Ε
  4. Βουρδάνος Κωνσταντίνος, Αστυνομικός , Προπονητής στον Παναθηναϊκό ΑΟ , 5ος στο Πανευρωπαϊκό πάλης με την Αστυνομία και Πρόεδρος του Συλλόγου Το Σπίτι του Αθλητή
  5. Γιαννακάρας Θεόδωρος, Συνταξιούχος Δήμου Χαλκιδέων-Δάσκαλος παραδοσιακών χορών, Γενικός Γραμματέας ΟΠΣΕ
  6. Γκάτσου – Σκολίδη Μαρίνα, Οικοκυρά
  7. Γκίζαλη – Αφράτη Χριστίνα, Οικοκυρά – Πρόεδρος Φιλανθρωπικού Συλλόγου Αλυσίδα Προσφοράς & Αλληλεγγύης Ευβοίας
  8. Δημητρίου – Μαρίνου Μαργαρίτα, Μεσίτρια Ασφαλίσεων – Ιδιοκτήτρια Εταιρείας Ασφαλειών
  9. Δημητρίου Παναγιώτης, Φοιτητής Ιατρικής – Youtuber
  10. Καραγιαννίδου Μαρία, Εφοριακή Υπάλληλος Δ.Ο.Υ Χαλκίδας
  11. Κοτσαμπασέρης Δημήτριος, Μηχανολόγος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  12. Κούκουρας Χρήστος, Υπάλληλος της ΔΕΥΑΧ - Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων
  13. Κουρούπης Γεώργιος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  14. Κωνσταντίνου Αντώνιος, Εργολάβος Οικοδομών
  15. Λαγός Φώτιος, Οικονομολόγος – Πρόεδρος Ο.Ν.ΝΕ.Δ Ευβοίας
  16. Λαζαρίδης Στέφανος, Ιδιωτικός Υπάλληλος – Γενικός Γραμματέας της Ελληνικής Ομοσπονδίας ΚΑΡΑΤΕ
  17. Μαργαρίτη - Κακαλιά Αθανασία, Ιδιοκτήτρια Ταξί – Ασφαλιστική Σύμβουλος
  18. Μεγάλου Αικατερίνη(Κάτια), Ιατρός – Καρδιολόγος
  19. Μπιαμή Αικατερίνη, Ασφαλιστική Σύμβουλος - Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Χαλκιδέων
  20. Μπιλάλης Ιωάννης, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων – Φωτογράφος
  21. Νέζης Ιωάννης, Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε. – Πρόεδρος Ε.Ε.Τ.Ε.Μ Ευβοίας
  22. Νικολάου Παναγιώτης, Αθλητικός Δημοσιογράφος – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  23. Ντεγιάννη Αθηνά, Πολιτικός Επιστήμων
  24. Παλαιολόγου Ευαγγελία, Υπάλληλος Υποθηκοφυλακείου Χαλκίδας
  25. Πανταζής Ιωάννης, Οικονομολόγος, Αντιπρόεδρος Οικονομικού Επιμελητηρίου 9ου Περιφερειακού Τμήματος Στερεάς Ελλάδας
  26. Παπαγεωργίου Ηλίας, Βιοτέχνης
  27. Παπαγεωργόπουλος Νικόλαος, Οικονομολόγος
  28. Παπαναστασίου Αλεξάνδρα, Διπλωματούχος Μηχανικός Χωροταξίας - Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης, Μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Αρχιτεκτόνων Ευβοίας
  29. Πνευματικός Ελευθέριος, Μουσικός – Ιεροψάλτης – Γενικός Διευθυντής της Σχολής Παραδοσιακής Μουσικής «Γέφυρες»
  30. Σακελλαράκη Δήμητρα (Μιμίκα), Δικηγόρος-Μέλος Δ.Σ. Δικηγορικού Συλλόγου Χαλκίδας
  31. Σιμιστήρα Ειρήνη, Ιδιωτική Υπάλληλος
  32. Σπανός Θεοφάνης, Πολιτικός Επιστήμων
  33. Σωτηρίου Μαρία, Κοινωνική Λειτουργός – Εικαστικός
  34. Τσακάλη Αθηνά, Καθηγήτρια Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας
  35. Τσάλλας Αθανάσιος, Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
  36. Τριανταφύλλου Δημήτριος, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
  37. Χονδρογιάννη Σοφία, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής – Μεταπτυχιακή φοιτήτρια Ιατρικής Σχολής Αθηνών
  38. Χουλιέρης Νικόλαος, Επιχειρηματίας
  39. Ψυχογυιού – Μακαρώνα Αναστασία(Τασούλα), Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Χαλκιδέων

Δημοτική Ενότητα Ληλαντίου:

  1. Γουρνής Βασίλειος, Επιχειρηματίας- Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Χαλκιδέων
  2. Δεμερτζής Δημήτριος, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
  3. Καρβελάς Σπυρίδων, Συνταξιούχος
  4. Κικίδου Μαρία, Δικηγόρος
  5. Νικολάου Εριφύλη, Επιχειρηματίας
  6. Παπαθανασίου Γεωργία, Συνταξιούχος Υπάλληλος Νοσοκομείου Χαλκίδας-Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Χαλκιδέων
  7. Πάττα Μαριέττα(Τέτα), Ιδιωτική Υπάλληλος
  8. Πιτσούνης Αλέξανδρος του Γεωργίου, Εκπαιδευτικός – Μηχανολόγος
  9. Πλιαβέσης Γεώργιος, Ασκούμενος Δικηγόρος
  10. Πολύχρονου Νικολέτα, Ιδιωτική Υπάλληλος – Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου “Αναξαγόρας” Νέας Λαμψάκου
  11. Ρόγκας Νικόλαος, Προπονητής Ποδοσφαίρου – Ελεύθερος Επαγγελματίας
  12. Σέρρας Δημήτριος, Αντιστράτηγος Ε.Α. -Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Χαλκιδέων

Δημοτική Ενότητα Νέας Αρτάκης:

  1. Κώσταρος Χαράλαμπος, Λογιστής-Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Χαλκιδέων
  2. Μακρής Αθανάσιος, Μηχανοσυνθέτης – Μηχανικός Αεροσκαφών
  3. Μιμίκου-Στεφανίδη Μαρία, Επιχειρηματίας – Ασφαλιστική Σύμβουλος
  4. Μιτζιφίρη Ζαχαρούλα, Λογίστρια – Παραγωγός Αγροτικών Προϊόντων
  5. Οκτωνιάτη – Τάρλα Παναγιώτα, Συνταξιούχος Κοινωνική Λειτουργός
  6. Τζεμαΐλας Ιωάννης, Απόστρατος Λιμενικού Σώματος

Δημοτική Ενότητα Αυλίδας:

  1. Αδάμης Δημήτριος, Απόστρατος Αξιωματικός ΕΛΑΣ
  2. Βάθη – Αγγελή Δήμητρα, Δικηγόρος
  3. Λειβαδίτης Ελευθέριος, Επιχειρηματίας – Πρόεδρος Αναγκαστικού Συνεταιρισμού Βαθέως Αυλίδας
  4. Ρήγος Κωνσταντίνος, Επιχειρηματίας
  5. Σαμπάνη Βασιλική, Ιδιωτική Υπάλληλος – Ραδιοφωνική Παραγωγός
  6. Σκουραδάκης Γεώργιος, Συνταξιούχος

Δημοτική Ενότητα Ανθηδώνας:

  1. Καρβούνης Κωνσταντίνος, Γραμματέας Αγροτικού Συνεταιρισμού Δροσιάς
  2. Λουκατζίκου Γεωργία, Επιχειρηματίας
  3. Παππά Κορίνα, Καθηγήτρια Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας
  4. Φρυγανάς Κωνσταντίνος, Υπάλληλος ΔΕΔΔΗΕ – Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων ΔΕΔΔΗΕ Χαλκίδας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Κοινότητα Χαλκίδας:

  1. Αποστολίδης Αντώνιος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. Ασμάνη Μαριάνθη, Διοικητική Υπάλληλος ΙΚΑ
  3. Βαρτζή Μαρία, Πολιτικός Μηχανικός ΤΕ – Αντιπρόεδρος Ε.Ε.ΤΕ.Μ Ευβοίας
  4. Βούλγαρης Χαράλαμπος, Μηχανικός Αυτοκινήτων
  5. Γιαννούκος Θεόδωρος, Έμπορος- Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Χαλκίδας- Πρόεδρος ΕΣΠΛΑΕ
  6. Δημητριάδη Νικολέτα, Πολιτική Επιστήμων
  7. Διονυσίου Δημήτριος, Δομικός Κτιριακών Έργων
  8. Θωμάς Κωνσταντίνος, Υπάλληλος Κ.Ε.Π
  9. Κανελλόπουλος Ανδρέας, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  10. Κωτσή Αικατερίνη, Βρεφονηπιοκόμος
  11. Μαλάμη Γεωργία, Ιδιωτική Υπάλληλος – Μέλος του ΔΣ του Ζωόφιλου Συλλόγου Χαλκίδας
  12. Μπαρώτα Άννα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  13. Μπλέτσας Χρήστος, Δάσκαλος-Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Χαλκίδας
  14. Ντούνια – Τσοκάνη Ελένη, Οικονομολόγος
  15. Παπαδόπουλος Γεώργιος, Ιδιωτικός Υπάλληλος – Αντιπρόεδρος Συλλόγου Ποντίων Νομού Ευβοίας
  16. Σκαρλή – Μέκρα Ελένη (Λένα), Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής – Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 13ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας
  17. Σμυρναίου Σταυρούλα – Βασιλική (Στέβη), Ιδιωτική Υπάλληλος
  18. Σπύρου Γεώργιος, Συνταξιούχος Υπάλληλος Δήμου Χαλκιδέων
  19. Σταματίου Ευάγγελος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  20. Στάμου Παναγιώτης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΤΕ
  21. Τραπεζούντιος Παντελής, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  22. Τσιριγώτη Ευαγγελία(Εβίτα), Οικονομολόγος-Ξενοδόχος

Κοινότητα Αγίου Νικολάου:

  1. Αργυρού Στυλιανή, Διασώστρια Πρώτων Βοηθειών – Νοσηλεύτρια
  2. Κανατά Ειρήνη- Χρυσοβαλάντου (Βαλεντίνα), Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. Κανατά – Κεραμιδά Ελένη, Οικοκυρά
  4. Κούκουζα – Γιαλού Φλώρα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  5. Λυμπέρης Παναγιώτης, Φυσικός
  6. Μητάκη Βασιλική, Ιδιωτική Υπάλληλος
  7. Παπουτσής Δημήτριος, Αγρότης
  8. Πέρρος Νικόλαος, Ιδιοκτήτης Χωματουργικών Μηχανημάτων
  9. Πιτσούνης Αλέξανδρος του Ευαγγέλου, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  10. Τσούλος Ιωάννης, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  11. Φρυγανά Αικατερίνη, Εργοδηγός Δομικών Έργων – Νοσηλεύτρια

Κοινότητα Αφρατίου:

  1. Μαραγκός Ελευθέριος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. Μαραγκός Παναγιώτης, Οικοδόμος
  3. Μετζάκη – Μπούρικα Παυλίνα(Πάολα), Αρχιτέκτων
  4. Σαμαρτζής Γεώργιος, Εργολάβος Οικοδομών-Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας Αφρατίου
  5. Χατζηαποστόλου Ευάγγελος, Εργολάβος Οικοδομών
  6. Χατζηγιάννη Μαρία του Βασιλείου, Οικοκυρά

Κοινότητα Βασιλικού:

  1. Αγραφιώτης Ιωάννης, Συνταξιούχος
  2. Δεμερτζής Βασίλειος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  3. Καρβελάς Αλέξανδρος, Χειριστής κλαρκ
  4. Κούκουζα Ιωάννα, Άνεργη
  5. Κυγματόγλου Ιωάννα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  6. Λεμπέσης Δημήτριος, Ιδιοκτήτης Επιχείρησης Εστίασης
  7. Μπακαρόζος Νικόλαος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  8. Παπαγεωργίου Μαρία, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
  9. Παπανικολάου Γεωργία (Γωγώ), Δημοσιογράφος-Διαιτολόγος
  10. Τρεπεκλής Ανδρέας, Επιχειρηματίας – Ιδιοκτήτης Αρτοποιείου
  11. Τροχούτσος Παναγιώτης, Καθηγητής Φυσικής – Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βασιλικού

Κοινότητα Μύτικα:

  1. Γουρνής Άγγελος, Συνταξιούχος – Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας Μύτικα
  2. Ζευγολάτης Κωνσταντίνος, Ιδιοκτήτης ανθοπωλείου - Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Μύτικα
  3. Καλογήρου Ασημίνα, Νηπιαγωγός
  4. Λουκαδάκης Αθανάσιος, Αγρότης
  5. Μούντριχα Κλημεντίνη, Χημικός – Ασφαλιστικός και Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος – Ταμίας Πολιτιστικού Συλλόγου Μύτικα
  6. Πάλλης Παρασκευάς, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  7. Φραγκιαδάκη-Βλάχου Αικατερίνη, Δημόσιος Υπάλληλος

Κοινότητα Νέας Λαμψάκου:

  1. Καραπιπέρη Σοφία, Ιδιωτική Υπάλληλος
  2. Κεχαγιάς Ιωάννης, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  3. Κλάδη Μαρία, Οικοκυρά
  4. Λάζρι Γκρίσελντ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  5. Μακρίδης Ιωάννης, Ελεύθερος Επαγγελματίας – Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Νέας Λαμψάκου
  6. Μπουρλίδης Ελευθέριος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. Μπουσμούρης Γεώργιος, Συνταξιούχος
  8. Πασχαλίδης Μιχαήλ, Ιχθυοπώλης
  9. Πουλάκη Άννα, Επιχειρηματίας
  10. Ρωμιοπούλου Ιωάννα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  11. Τόγκος Χρήστος, Ασφαλιστικός Πράκτορας

Κοινότητα Φύλλων

  1. Καρβελάς Κωνσταντίνος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. Παπαγεωργίου Κωνσταντίνος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  3. Σεπετή Αικατερίνη, Επιχειρηματίας
  4. Σίμου Αργυρώ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  5. Τουλούμης Χρήστος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  6. Τσάλλα Γεωργία, Οικονομολόγος

Κοινότητα Νέας Αρτάκης:

  1. Καρκαλής Ιωάννης, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. Κυριακού Παντελής, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  3. Μαστραγγελή Αναστασία, Υπάλληλος Καθαριότητας (ΔΟΠΠΑΧ)
  4. Μαυρομάτης Βασίλειος, Άνεργος
  5. Παπαδημητρίου Γεωργία (Τζωρτζίνα), Διακοσμήτρια
  6. Πριόνας Βασίλειος, Αυτοκινητιστής
  7. Σαρηγιοβάννη – Στυλιανίδη Σοφία, Ελεύθερη Επαγγελματίας
  8. Χάλκη – Λαλανίτη Ευαγγελία, Ιδιωτική Υπάλληλος

Κοινότητα Βαθέος:

  1. Βάθης Νικόλαος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  2. Κολιοβέτα Δέσποινα, Οικοκυρά
  3. Λουκά Γεωργία, Εκπαιδευτικός Τεχνολόγος Μηχανολόγος Μηχανικός
  4. Λουκά-Τσομώκου Αικατερίνη, Οικοκυρά
  5. Μενασιάν Δαυίδ, Φοιτητής
  6. Μπαμπούρας Ξενοφώντας, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  7. Νικήτας – Χαλβατζής Νικόλαος, Ιδιοκτήτης Αυτοκινήτων Δημοσίων Χρήσεων, Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Βαθέος
  8. Πασσά Ανδριάννα, Αισθητικός
  9. Τσομώκου Χρυσούλα, Ιδιωτική Υπάλληλος

Κοινότητα Παραλίας Αυλίδος:

  1. Δερμιτζάκη – Κρεμμυδά Μαρία, Συνταξιούχος
  2. Κουρεμέντζα-Δημήτρουλα Μαρία, Αξιωματικός Ε.Α.
  3. Λειβιδιώτη Δήμητρα, Πρόεδρος Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Παραλίας Αυλίδας
  4. Μαντής Σπυρίδων, Ηλεκτρολόγος – Συντηρητής – Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Παραλίας Αυλίδας
  5. Μούλου-Χατζηστάμου Ελπίδα, Δημόσιος Υπάλληλος
  6. Ξένου – Κότσιλα Μαρία, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. Σταματίου Γεώργιος, Εργολάβος Οικοδομών
  8. Τσώτσος Μαρίνος, Συνταξιούχος Υπουργείου Κοινωνικών Ασφαλίσεων – Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Παραλίας Αυλίδας
  9. Χατζηστάμου Πέτρος, Επιχειρηματίας
  10. Χρήστου Σταματία(Σταματίνα), Ιδιωτική Υπάλληλος

Κοινότητα Δροσιάς:

  1. Αφένδρας Νικόλαος, Απόστρατος Αστυνομικός- Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Δροσιάς
  2. Δεληγιάννης Νικόλαος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  3. Λιοπύρη Σοφία, Οικονομολόγος
  4. Λυσαίος Ευάγγελος, Γεωπόνος
  5. Μητράκη Νικολέττα, Ψυχολόγος
  6. Μούλιαρης Χρήστος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. Πιερράκου-Ακρινοπούλου Μαργαρίτα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  8. Σταμόγιαννης Νικηφόρος, Εκτελωνιστής
  9. Στυλιανού Χριστίνα-Μαρίνα, Λογίστρια

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 04 Μαϊ 2019 14:04

Το Evia Kosmos στο Facebook

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

Κύλιση στην Αρχή
Eviakosmos.gr Designed By HarisPap Istodimiourgies.gr