bannernew3

Τελευταία Νέα

2ο ΚΥΠ.ΝΟΒΑ 2019: Κάθε εμφάνιση και μια ευχάριστη έκπληξη για το Ναυτικό Όμιλο Χαλκίδας

Ο Ναυτικός Όμιλος Χαλκίδας ακολουθώντας την τακτική του άλτη ύψους , ανεβάζει σε κάθε νέο αγώνα τον πήχη όλο και ψηλότερα . Κάθε εμφάνιση του είναι και μια ευχάριστη έκπληξη.

Στους αγώνες ΚΥΠ.ΝΟΒΑ 2019 που έγιναν στο κολυμβητήριο του Βόλου στις 10-12/5/2019 με συμμετοχή ομάδων από όλη την Ελλάδα ( Θεσσαλία , Μακεδονία ,Κρήτη και ομάδες από Αθήνα ανάμεσά τους και μερικές από τις καλύτερες (Λάρισα . Περιστέρι , Ιωνικός , Χανιά, Βόλος κτλ) , εντυπωσίασε και τους πιο αισιόδοξους φίλους του , κερδίζοντας 18 χρυσά , 10 αργυρά , 10 χάλκινα .

Ο ιστορικός όμιλος έχασε για ένα μετάλλιο το τρόπαιο του Πολυνίκη συλλόγου στην γενική κατάταξη μεταλλίων ( Λάρισα 19 – Ν Ο Χαλκίδας 18 ) . να σημειωθεί ότι η Λάρισα αριθμούσε 65 κολυμβητές και ο Ν Ο Χαλκίδας μόνο 27. Κέρδισε όμως τον τίτλο στα αγόρια με 13 χρυσά κι κατέκτησε στα κορίτσια την τρίτη θέση με 5 χρυσά .

Οι αθλητές ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( ΑΓ 11 ) , ΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓ 10) , ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓ 10) , ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓ 11 ) , ΡΕΜΠΕΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΟΡ 12 ) με εκπληκτικές επιδόσεις πραγματοποίησαν ρεκόρ αγώνων και βραβευτήκαν

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων

ΜΕΤΑΛΛΙΑ

ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( ΑΓ 11 ) 1ος 100 ΕΛ (ΡΕΚ ΑΓ) , 1ος 200 ΕΛ (ΡΕΚ ΑΓ) , 2ος 50 ΠΕΤ

ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓ 10) 1ος 200 ΕΛ (ΡΕΚ ΑΓ) , 1ος 100 ΕΛ

ΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓ 10) 1ος 100 ΥΠ  (ΡΕΚ ΑΓ) , 1ος 200 Μ.Α

ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓ 11 ) 1ος   200 ΥΠ (ΡΕΚ ΑΓ), 2ος 50 ΥΠ , 2ος 100ΥΠ  

ΡΕΜΠΕΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΟΡ 12 ) 1η 50 ΕΛ (ΡΕΚ ΑΓ), 2η 100 ΕΛ

ΡΕΝΖΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ( ΑΓ 11 ) 1ος 50 ΠΡ , 1ος 200 ΠΡ , 1ος 100 ΠΡ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( ΑΓ 11 ) 1ος 400 ΕΛ , 2ος 200 ΕΛ

ΛΕΩΝ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ( ΚΟΡ 12 ) 1η 50 ΥΠ , 2η 200 ΥΠ , 3η 100 ΥΠ

ΤΣΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΟΡ 12) 1η 200 Μ.Α , 3η 50 ΠΕΤ
ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ( ΚΟΡ 11 ) 2η 100 ΕΛ , 2η 200 ΕΛ , 3η 50 ΠΡ

ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΗ ( ΚΟΡ 11 ) 2η 100 ΠΕΤ

ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΟΡ 9 ) 2η 100 ΕΛ

ΚΑ ΛΑΦΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ( ΑΓ 11 ) 3ος 50 ΥΠ , 3ος 200ΥΠ

ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ( ΑΓ 12) 3ος 50 ΠΕΤ , 3ος 200 ΠΡ
ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΓ 9) 3ος 50 ΠΡ

ΣΚΥΤΑΛΕΣ
1η θέση στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4χ50 ΕΛ (ΑΓ 11 ) με τους αθλητές
( ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝ ,
ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡ , ΡΕΝΖΙ ΑΛΕΞ , ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ)

1η θέση στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4χ50 Μ.Ο (ΑΓ 11 ) με τους αθλητές

( ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡ , ΡΕΝΖΙ ΑΛΕΞ , ΒΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝ , ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ)

1η θέση στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4χ50 ΕΛ (ΚΟΡ 12 ) με τις αθλήτριες

(ΛΕΩΝ ΠΟΛ, ΤΣΑΛΑ ΕΥ , ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡ , ΡΕΜΠΕΛΛΟΥ ΚΑΛ)

1η θέση στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4χ50 Μ.Ο (ΚΟΡ 12 ) με τις αθλήτριες

(ΛΕΩΝ ΠΟΛ, ΝΤΟΥΡΜΑ ΑΝ , ΤΣΑΛΑ ΕΥ , ΡΕΜΠΕΛΛΟΥ ΚΑΛ)

3η θέση στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4χ50 ΕΛ (ΑΓ 10 )με τους αθλητές

(ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΩ , ΠΛΑΣΜΑΣ ΦΙΛ, ΔΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜ , ΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜ )

3η θέση στην ΣΚΥΤΑΛΗ 4χ50 Μ.Ο (ΑΓ 10 )με τους αθλητές

(ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΩ , ΠΛΑΣΜΑΣ ΦΙΛ, ΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜ , ΔΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜ )
ΟΚΤΑΔΕΣ
ΔΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ( ΑΓ 10) ,ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΚΟΡ 11) , ΚΕΧΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ( ΚΟΡ 10 ) , ΚΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ( ΑΓ 9 ) , ΛΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΓ 11 ) , ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ( ΑΓ 12) , ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ( ΑΓ 9) , ΝΤΟΥΡΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΚΟΡ 12) , ΝΤΟΥΡΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΚΟΡ 11) , ΜΙΧΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( ΑΓ 11) , ΠΛΑΣΜΑΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ ( ΑΓ 10), ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ( ΚΟΡ 12)

Α

Β

Γ

Δ

Ε

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 15 Μαϊ 2019 02:49

Το Evia Kosmos στο Facebook

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

Κύλιση στην Αρχή
Eviakosmos.gr Designed By HarisPap Istodimiourgies.gr